W podziękowaniu…

 

W podziękowaniu dla naszych wspaniałych, zdolnych Artystów. Dziękujemy za waszą pracę, zaangażowanie i uśmiech!
Dziękujemy, za wspaniały koncert, do którego podeszliście bardzo profesjonalnie 🙂

Wyniki eliminacji

Kochani!

Nadszedł wreszcie, wyczekiwany przez wielu z Was, czas ogłoszenia wyników przesłuchań do Dziecięcego Teatru Piosenki Pana Irka.

Na wstępie pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom za. Poziom eliminacji był bardzo wysoki. Jury było pod ogromnym wrażeniem wielkiego talentu i profesjonalizmu młodych wykonawców. Przyznajemy, przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteście wszyscy fantastyczni!

Jury projektu w składzie: Ireneusz Ślusarczyk, Sebastian Sipa i Adrian Chrzanowski (sekretarz) bardzo długo obradowało po zakończeniu ostatnich przesłuchań. Przyznajemy, wybór było ogromnie trudny, dlatego obrady trwały bardzo długo i były bardzo… burzliwe 🙂

Do projektu zgłosiło się bardzo wielu uczestników, dlatego też jury postanowiło, że w dalszych etapach będzie uczestniczyło 14 wykonawców, a nie jak wcześniej zakładano 10.

Poniżej przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do projektu. Jednocześnie informujemy, iż planujemy kolejną edycję projektu, na którą już serdecznie zapraszamy!

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wykonawcom!!!

L.p. Imię Nazwisko Miejscowość
1 Wiktoria Błaszczyk Słupia
2 Jagoda Chowaniec Miąsowa
3 Iga Drab Jędrzejów
4 Agata Fugat Sędziszów
5 Klaudia Gębka Słupia
6 Karolina Grabowska Jędrzejów
7 Karolina Grzybczyk Jędrzejów
8 Laura Kałka Piaski
9 Alicja Klonowska Potok Wielki
10 Olga Krupa Wodzisław
11 Jan Kwapisz Jędrzejów
12 Amelia Opałka Sędziszów
13 Piotr Pluta Jędrzejów
14 Natalia Ryś Sędziszów

Ostatnie przesłuchania już za nami!

22 kwietnia 2017 r. odbyły się ostatnie już przesłuchania do projektu. Tym razem w Samorządowe Centrum Kultury Sędziszów  Już niedługo przedstawimy wyniki eliminacji  Śledźcie uważnie naszą stronę!

Teledysk :)

Wspaniałe dzieciaki z Rodzinnego Domu Dziecka w Miąsowej nakręciły mini teledysk do piosenki, która znajdzie się wśród innych utworów na płycie nagranej z wokalistami Dziecięcego Teatru Piosenki Pana Irka 🙂

Pierwsze przesłuchania za nami!

Dziś odbyły się przesłuchania do Dziecięcego Teatru Piosenki Pana Irka w Jędrzejowie. Mimo charakteru eliminacji naprawdę było miło i wesoło 🙂 Dziękujemy za obecność mediom Radiu Kielce, Gazecie Jędrzejowskiej i ITV Jędrzejów. Nasz projekt Patronatem do tej pory objęli: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Starosta Jędrzejowski oraz Burmistrz Miasta Jędrzejowa. Dziękujemy za zrozumienie naszej idei i wsparcie.