Wiktoria Błaszczyk

Nazywam się Wiktoria Błaszczyk. Mam 15 lat. Interesuje się muzyką, śpiewem i tańcem. Moimi zainteresowaniami są także języki obce i nauki ścisłe.

Iga Drab

Mam na imię Iga. Mam 8 lat i chodzę do drugiej klasy. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Bardzo lubię zwierzęta. W domu mam psa Gaje i dwie świnki morskie Lucjana i Gustawa. Mama mówi, że jestem niejadkiem, a ja się z tym nie zgadzam, bo przecież uwielbiam lody i słodycze. Nie cierpię szpinaku. W wolnych chwilach gram z bratem w piłkę, choć dostaje czasem po głowie, jeżdżę na rolkach i rowerze z przyjaciółmi i rodzicami.

Olga Krupa

Jestem Ola. Lubię się stroić. Uwielbiam bawić się w makijażystkę i podkradać mamie kosmetyki. Moja ulubiona zupa to rosół. Chodzę do IV klasy i najbardziej lubię matematykę

Alicja Klonowska

Alicja ma 12 lat. Jest miłą i sympatyczną dziewczynką. Lubi się śmiać i bawić. Ma szerokie zainteresowania ale szczególnie pasjonuje ją muzyka i śpiew. Bardzo dobrze się uczy w szkole, opiekuje się zwierzętami, a szczególnie małymi kotkami. Szanuje starszych i nieraz proponuje im pomoc. Bardzo lubi swoje koleżanki i kolegów, chętnie zapoznaje nowe przyjaźnie. Stara się być życzliwa i serdeczna.

Karolina Grabowska

Karolina Grabowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Jędrzejowie, interesuje się przede wszystkim muzyką, kocha śpiewać. Jej kolejną pasją jest jazda konna. Uwielbia przyrodę i wszystkie zwierzęta

Jan Kwapisz

Jestem Janek. Chodzę do klasy IV Szkoły Podstawowej. Lubię grać w piłkę i jeździć na rowerze. Kocham śpiewać! Uwielbiam kotlety schabowe i lody truskawkowo-czekoladowe.

Piotr Pluta

Nazywam się Piotr Pluta. Mam 11 lat. Bardzo kocham Boga i śpiew. Lubię grać na gitarze i chodzić do kościoła. Uwielbiam zupę jarzynową oraz słodkie lizaki.

Karolina Grzybczyk

Nazywam się Karolina Grzybczyk i mam 12 lat. Moją pasją jest taniec i śpiew. Jestem w formacji tanecznej „Eks-tremum II”. Pamiętam, że śpiewałam od dziecka. Moim zainteresowaniem są konie. Od pewnego czasu zbieram figurki tych niesamowitych stworzeń.

Jagoda Chowaniec

Jagoda Chowaniec (14 lat). Mieszka w Miąsowej – Śpiewa na akademiach szkolnych i imprezach okolicznościowych. Uczestniczy też w różnych wydarzeniach muzycznych w całej Polsce. Jak na razie jej największym sukcesem jest występ na „Festiwalu Zaczarowanej piosenki”. W wolnych chwilach nagrywa i montuje filmiki na Youtube. Inspiruje się wszystkim po trochu. Chętnie słucha Eweliny Lisowskiej i Ariany Grande. Śpiewanie to dla niej rozrywka – bardzo dobrze czuje się na scenie. A największe marzenie to śpiewać zawodowo i występować na wielkich scenach przed ogromną publicznością.

Klaudia Gębka

Nazywam się Klaudia Gębka. Mam 15 lat. Interesuje się muzyką, śpiewem, tańcem teatrem. Uwielbiam śpiewać i uczę się grać na keyboardzie. Moje zainteresowana to także moda i makijaż. Lubię uczyć się historii i języków obcych.

Agata Fugat

Nazywam się Agata Fugat, mam 15 lat, jestem uczennicą II klasy gimnazjum i IV kasy szkoły muzycznej. Interesuje się siatkówką i grą na pianinie.